Vznik a rozvoj firmy

Společnost I.M.Service spol. s r.o. vznikla v roce 1993. V Libišanech, kde máme své sídlo, jsme vybudovali moderní zázemí specializované na opravy stavebních strojů. Naše obchodní oddělení a vedení firmy sídlí rovněž v těchto prostorách. Hlavní činnost firmy spočívá v opravách zemních a stavebních strojů a jejich přídavných zařízení.

Disponujeme několika plně vybavenými mobilními dílnami, které nám umožňují operativně reagovat na potřeby našich zákazníků přímo na jejich pracovištích. Naše zařízení a vybavení dílen, stejně jako obchodní oddělení, splňují standardy běžné v Evropské unii, což zajišťuje vysokou kvalitu našich služeb.

Současnost

Pro servis a opravy firma zastupuje v ČR výrobce motorů PERKINS a dodávku náhradních dílů JCB Interpart. S více než třicetiletou zkušeností v oboru se pyšníme tím, že naše firma zaměstnává deset odborníků s minimální fluktuací, kteří pracují v příjemném pracovním prostředí. Jsme hrdí na to, že jsme si vybudovali solidní pověst spolehlivé a inovativní společnosti, která je schopna plně uspokojit potřeby našich klientů.

  • Opravy a servis stavebních strojů a zařízení

  • Prodej náhradních dílů přímo i přes e-shop

  • Prodej přídavných zařízení ke stavebním strojům

Prohlédněte si fotky z našich začátků