Prodej náhradních dílů

Nabízíme náhradní díly na stroje JCB a na ostatní běžné stavební stroje. Nabízíme originální díly i velmi kvalitní náhrady OEM, vše formou nabídek. Prodej dílů možný do všech evropských zemí. V našem servisu rovněž nabízíme renovaci náhradních dílů a celků.

Nabídka náhradních dílů

Obchodujeme s náhradními díly těchto značek: JCB, Perkins, Caterpillar, Solmec, Hitachi, Terex, Komatsu, Liebherr, Isuzu, MF, Deutz, New Holland, Schaeff

  • Originál náhradní díly v zastoupení Perkins, Anglie

  • Náhradní díly JCB v zastoupení Inerpart, Anglie

  • Náhradní díly v zastoupení TVH, Belgie

  • Oleje motorové a převodové v zastoupení Tigrol, Česká republika

  • Maziva a spreje značky NILS, Itálie

Kontakty prodej

Servis e-mail (Interpart)

Prodej ND / kooperace: Ota Bublík ml.

Prodej ND / Interpart: Tomáš Hušek

ORG

Originální díl pocházející od společnosti, která dané zařízení vyrobila. Většina těchto dílů je označena logem společnosti. Nejvyšší možná kvalita, která se velmi špatně shání za velmi vysokou cenu.

OEM

Náhradní díl od společnosti, která je subdodavatelem dílů pro kompletační společnost. Tyto díly nemusí být označeny logem společnosti, avšak kvalita je stejná jako u originálního náhradního dílu. Pozor, některé kompletační společnosti využívají jako své subdodavatele náhradních dílů více společností. Proto mohou mít některé díly mezi sebou drobné odlišnosti ve vzhledu.

P / Z

Náhradní díly nejnižší kvality, obyčejně dovážené z Turecka a Číny. Mohou se použít tam, kde není nárok na bezpečnost a kvalitu, ale je upřednostňována cena.