I.M.service spol. s r.o. - dovoz, servis a pronájem stavebních strojů a zařízení
24 hodin denně 7 dní v týdnu
mobil: +420 777 242 808

Od historie k současnosti firmy

   Firma I.M.service spol. s r.o. vznikla v roce 1993 po rozpadu firmy H+B service spol. s r.o. z důvodu rozchodu společníků. Odkoupila od ní veškerý majetek a převzala i její závazky.  Firma I.M.service (dále jen firma) má hlavní sídlo na adrese Libišany 65, Opatovice n. Labem, 533 45. V Libišanech je vybudováno zázemí pro opravy stavebních strojů JCB a motorů PERKINS a také obchodní oddělení a vedení firmy. Firma vlastní několik vybavených pojízdných dílen pro práce v terénu, aby mohla operativně vyjít vstříc požadavkům zákazníka. Zázemí a výbava dílenských prostor, výbava pojízdných dílen a obchodního oddělení odpovídá standardu běžnému v EU. Činnost firmy probíhá v několika vzájemně se doplňujících rovinách, kterými jsou:

  • prodej stavebních strojů
  • prodej náhradních dílů
  • prodej přídavných zařízení ke stavebním strojům
  • opravy a servis stavebních strojů a zařízení
  • pronájem vlastních stavebních strojů 
  • zemní výkopové práce vlastními stavebními stroji

    Stavební stroje se prodávají buď nové nebo repasované ve vlastních dílnách. Náhradní díly nabízíme v několika cenových relacích (nové originál, nové náhrady, repasované) dle přání zákazníka.

   


 vedoucí servisu - zodpovídá za chod oprav stavebních strojů a prodej náhradních dílů. Milena Široká vedoucí kanceláře a hlavní účetní, která zodpovídá za účetní administrativu, ekonomické vyhodnocování a chod kanceláře. Ve firmě dále pracuje materiálová účetní, pět mechaniků, dva lidé obsluhující stavební stroje..


Popis obchodní a servisní činnosti

   Hlavní činnost firmy spočívá v prodeji a opravách zemních a stavebních strojů a jejich přídavných zařízení. Pro servis a opravy firma zastupuje v ČR výrobce motorů PERKINS, strojů pro zakládání staveb CASAGRANDE a zařízení PTC. Provádí servis a opravy strojů značek JCB Anglie.

    Hlavní geografická oblast podnikaní firmy v prodeji a opravách je celá Česká republika .

    Odběratelé firmy I.M.service jsou jak z řad těch nejmenších vlastníků jednoho stroje, tak z řad velkých firem.


Za firmu I.M.service
Ota Bublík


© 2009 I.M.service spol. s r.o. | Design and programming CTR s.r.o.